usługi budowlano inżynieryjne

szeroki zakres prac

wieloletnie doświadczenie

nowoczesny sprzęt


O firmie

Firma Budowlano Inżynieryjna VIMEN Damian Wierzba została założona w 2013r.

Od początku działalności świadczymy kompleksowe usługi brukarskie oraz wykonywanie wszelkiego rodzaju robót inżynieryjnych, ziemnych i drogowych.

Firma brała udział przy budowie:
obiektów przemysłowych
handlowo - usługowych
infrastruktury w budownictwie mieszkalnym
budownictwie drogowym

Jako firma z długoletnim doświadczeniem, przykładamy dużą wagę do wykonywanych przez nas usług.

Dysponujemy własnym zapleczem sprzętowo-technicznym oraz zatrudniamy wykwalifikowanych i doświadczonych w brukarstwie i robotach inżynieryjnych pracowników. Dysponujemy potencjałem transportowo-maszynowym co w powiązaniu z dużym doświadczeniem zawodowym naszych pracowników pozwala nam na podjęcie nawet najbardziej ambitnych zadań przy zachowaniu najwyższej jakości usług.

Nasza firma oferuje swoim klientom kompleksową ofertę w zakresie robót inżynieryjnych, drogowych i brukarskich ze szczególnym naciskiem na roboty kanalizacyjne, brukarskie i ziemne.


Informacje

Jeśli mają Państwo pytania prosimy dzwonić pod numer:

+48 662 241 399

lub mogą Państwo skorzystać z naszego formularza kontaktowego

Czy wiesz, że...

Świadczymy kompleksowe usługi budowlano inżynieryjne oraz doradztwo przy doborze odpowiedniego materiału czy planowaniu inwestycji.

Dysponujemy własnym, nowoczesnym i niezawodnym zapleczem sprzętowo-technicznym oraz zatrudniamy wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników.

Naszym nadrzędnym celem przy wszelkiego typu realizacjach jest dokładność, solidność, terminowość oraz zadowolenie klienta.

Zapraszamy do kontaktu, nasi pracownicy zawsze chętnie i profesjonalnie pomogą Państwu w doborze rozwiązań najlepiej dopasowanych do Państwa potrzeb i oczekiwań.